Finansbank Cep Şubesi

Finansbank Cep Şubesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.9 MB
  • Version 2.16
  • Dil Türkçe
  • Firma POZITRON
Finansbank Cep Şubesi sayesinde iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınız ile bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Finansbank Cep Şubesi sayesinde iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınız ile bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşterisi olmayan kullanıcılara da birçok işlem yapabilme fırsatı yine bu uygulama ile sağlanmış.

Finansbank cep şubesi ile banka müşterisi olan veya olmayan kişiler FinansOnline piyasa özetlerini takip edebilir, yatırım danışmanları ile sesli olarak görüşüp piyasa özetleri hakkında bilgi alabilir ve bulunduğunuz yere en yakın Finansbank ATM ve şube bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Finansbank müşterileri ise hesap işlemlerini, nakit akışlarının kontrolünü ve para transferlerini, mevcut kredi kartlarının takiplerini, fatura ödemelerini, kredi başvuru ve sorgulama işlemlerini ve daha birçok bankacılık işlemini şubeye gitmeden gerçekleştirebilmektedirler.

Finansbank Cep Şubesi' ni cihazınızda kullanabilmeniz için Müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha Fazla Göster
Finansbank Cep Şubesi indir